Ondřej Volák v elitní evropské desítce

Na Mistrovství Evropy v orientačním běhu dorostu v Polsku se naši dva studenti neztratili.

Na Mistrovství Evropy dorostu v orientačním běhu ( dějištěm polské město Jaroslaw) se naši dva reprezentanti neztratili. Ondřej Volák (od září kvinta) vybojoval v kategorii H 16 na klasické trati 8.místo, ve sprintu byl 29., Jan Rusin ( od září sexta) vybojoval 12.místo ve sprintu. Oba dva byli členy štafety, která skončila na 8.místě. Být mezi deseti nejlepšími v Evropě ve sportu, který dnes dělají stovky tisíc lidí, to je naprosto úžasný výsledek. Blahopřejeme. (mk)